Kurumsal Video Hizmetlerimizle sınırsız güce sahibiz!

Artık kurumsal anlamda fizibilite çalışmalarının başında yer alan kurumsal video çözümleri konseptinize uygun dizayn edilerek imajınıza büyük oranda katkı sağlıyor.

Kurumsal video hizmet çekimi için inovatif teknikler ile çekim yaptığımızı bilmenizi isteriz. En iyi fiyata en profesyonel hizmet anlayışıyla kurumsal video hizmet fiyatları konusunda hiç endişeniz olmasın. Gerek lokal, gerekse ulusal alanda ürün ya da hizmetinize marka değeri katan video içerikleri ile desteklenmiş kurumsal video çözümleri ile çok daha hızlı şekilde kitle ile iletişim kurmanız mümkün oluyor. Kurumsal video çözümlerimiz olan İnsan Kaynakları Videosu, Testimonial Videosu, Röportaj, Video Sunum, Drone Çekim, İş sağlığı ve Güvenliği Videosu hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.

Firmamız öncelikle ticari anlamda hedef kitlenizi belirliyor ve hemen ardından bu kitle ile ilgili gerekli analizleri gerçekleştirerek pazarlama stratejinizde büyük avantaj sağlıyor
İster kurumunuzun televizyon reklamları için, ister bağlı şirketlerin faaliyetlerine yönelik video içerikleri hazırlık aşaması hızla tamamlanarak onayınıza sunuluyor.
Fiziki çekimlerin dışında 2D Motion kurgusal anlatımların yer aldığı Kamu Spotu, röportajlar, müşteri görüşleri, faaliyetlerinize yönelik video sunumların yer aldığı her bir aşamayı titizlikle geçiyoruz
Tabii ki profesyonel kreatif ekibimizin çalışması start aldığında sizlerden gelecek taleplerinde göz önünde bulundurulduğu kurumsal bir söz konusu olur
Hedef kitle analizi ve benchmarking yönteminin kullanıldığı karşılaştırmalar gerçekleştirilir
İçeriklerde kullanılacak metinler yazar kadromuz tarafından kaleme alındıktan sonra sizlerin onayına sunulur
Post prodüksiyon aşamasına kadar tüm teknik imkanlarımızı kullanarak projeyi zamanında tamamlıyoruz

Ön Hazırlık ve Senaryo Aşaması

Sizin istekleriniz doğrultusunda profesyonel ekibimiz ile ön hazırlıklarımızı yapıyoruz. Tanıtım filminin türünün belirlenmesi bu aşamada çok önemlidir. Senaristlerimiz ile senaryolar oluşturulur.

Çekim Plan Belirleme Aşaması

Çekim öncesi çekilecek mekanların ve ürünlerin analizleri yapılarak çekim öncesi tüm hazırlıklarımızı yapıyoruz. Çekim tarihi belirlenmesi ile çekime başlıyoruz.

Çekim Aşaması

Tüm profesyonel ekipmanlar ile kurulum yapılır ve profesyonel ekibimiz ile tüm çekimler gerçekleşir.

Kurgu-Montaj Aşaması

Profesyonel kurgu laboratuaramızda ekibimiz ile tanıtım filmi türüne göre uygun çekimler eklenir. Animasyon, efektlerden tutun renk düzenlemesine kadar kadar tüm işlemlerden geçtikten sonra montaj tamamlanır.

Sık Sorulan Sorular

1Kaç günde bitirirsiniz?
Çekimden sonra 2-4 hafta içerisinde teslimat gerçekleşiyor.
2Kaç revize hakkımız var?
Revize sayısının pek önemi bulunmamaktadır. Amacımız işi mükemmel iş teslimatı yapmaktır. Müşteri memnuniyeti için elimizden geleni yapıyoruz.
3Ne gibi dökümanlar vermemiz gerekiyor?
Öncelikle tanıtım filminin türüne göre değişiklik gösterir. Örneğin, şirketinizin genel bir tanıtım filmini istiyorsunuz. Şirketinizin tarihi, vizyonu, pazarınız, hedefleriniz gibi bilgileriniz alınarak metin yazarımıza profesyonel bir metin haline getirilir. Dilerseniz seslendirmeli dilerseniz de video içine eklenir.Öte yandan, tanıtım filmi için animasyon çalışmaları için şirketinizin kurumsal logolarını sloganlarını talep ediyoruz.
4Video çözünürlüğünüz nedir?
4K 3840 x 2160 piksel görüntü kalitesine sahiptir.
5Sizi diğer firmalardan farklı kılan nedir?
Biz 3 kritere çok önem veriyoruz. Kalite, güven, hizmet anlayışıyla çalışıyoruz. Ekipmanlarımız her yıl güncelleniyor. Ekibimiz ise her biri üniversite mezunu ve kendi alanlarında uzmanlardır. Bunlarla birlikte en önemli kriter olan bütçe dostu olmamızdır. Kısacası, en profesyonel hizmeti en iyi fiyata sunuyor olmamızdır.
6Hangi ekipmanları kullanıyorsunuz?
Biz teknolojiyi çok yakından takip etmekle birlikte ekipmanlarımız her yıl güncelliyoruz. Sizin için en iyi ekipmanlarla çekim yapıyoruz.
7Sosyal medya platformlarına uygun hale getirebilir miyiz?
Tabii ki. Siz bizden isteyin biz tüm platformlara uygun hale getiririz.
8Seslendirme hizmetiniz var mı?
Tabii ki. Türkçe, İngilizce, İspanyolca, Almanca, İtalyanca, Arapça, başta olmak üzere bir çok dilde seslendirmeciler ile çalışmaktayız ve native kendi ana dilinde seslendirmektedirler. Sizlere alternatiflerimizi sunarak beğendiğinizi seçme imkanınız vardır.