AKTİF YAPIM GÖRSEL ÇÖZÜM HİZMETLERİ


Kurulduğu günden bu yana güçlü ve yaratıcı ekibiyle bir çok başarılı televizyon projesine imza attı. Bilgi ve birikimlerimizle en doğru oyuncu seçimleriyle izleyicilerin mutlu olacağı işler yapmayı hedefledik. Menajerlik, cast direktörlüğü, oyuncu koçluğu, mekân kiralama, basın danışmanlığı,etkinlik,fabrika,fuar-lansman,kurumsal tanıtım,reklam filmi,tanıtım filmi, hizmet vermekteyiz.

Deneyimli oyuncuları en doğru projelerde değerlendirirken yeni yetenekleri keşfedip sektöre kazandırıyoruz. Alanında eğitim görmüş, bilgili ve donanımlı bir kadro ile üretim yaparak medya sektörüne yeni bir soluk getirip yön vermek amacıyla kurulduğu günden bu yana bu amaçlar doğrultusunda film ve fikir üretimi yapmaktadır.

İlk yapımlarını televizyon kanallarına dış yapım olarak gerçekleştiren aktif yapım daha öncesinde yapılmayanı yaparak uzaktan eğitim içerikleri için özel U.E. (Uzaktan Eğitim) stüdyolar hazırlayıp prodüksiyon sistemine entegre etmiştir. Film üretimi için farklı disiplinlerdeki hizmetleri kendi bünyesinde sağlayabilen, Senaryo Yazımı, Perfore Ses Stüdyosu, Kurgu, Montaj, Animasyon, Grafik Tasarım ve Post Prodüksyion üniteleri ve prodüksiyon ekipmanları ile tam yetkinlikte tanıtım ve reklam kampanyalarının çekimlerini yapabilen bir pozisyondadır. Pek tabi, işin her aşamasındaki dinamikleri iyi tecrübe edince, işi yönetmekte çok daha realistik ve sonuca yönelik oldu…

Hep kendimizden bir şeyler kattık işlerimize… Çünkü hep farklı, hep alışılmışın dışında, hep daha iyi olmalıydı yaptıklarımız. Gün geldi adımız da, müşterilerimizin bizlere bu ismi yakıştırmasıyla ortaya çıktı. Asla “önümüze koyulanı yapalım, işimize bakalım” mantığıyla hareket etmedik. Her zaman “daha iyisi için ne yapabiliriz?” veya “aslında şöyle bir fikrimiz de var…” diyerek yaklaştık projelere… Onca yılın tecrübesiyle oluşan profesyonel yapımız bünyesinde tek beceremediğimiz şey amatör ruhumuzu kaybetmemek oldu…

Uzman Kadro

Kadrosunda Alanlarında uzman olan Yapımcı, Yönetmen, Işık ve Ses Sistemleri Uzmanları, Senaryo Yazarları, montaj ekibi barındıran Aktif Yapım Görsel Çözüm Hizmetleri ile çalışmak ayrıcalıktır.