Fabrika tanıtım filmlerini bizden soruyorlar!

Bir markanın üretim tesisinin tanıtımı önemli derecede bir ihtiyaçtır. Çünkü, tüketicinin güvenini kazanmak için ve marka bağlılığını artırmak için kullanılır. Yatırımcıların ilgisini uyandırır ve rakiplerinizden bir adım önde olursunuz. Bunların yanı sıra, fabrika tanıtım videosu, yönetim kurulu üyelerine veya kurumsal yapının diğer organik üyelerine kurumsal yapıya olan bağlılığı göstermek için de kullanılabilir. Bu durum ise, tanıtım filmlerin en önemli bir yapısı olduğunu belirtmek isteriz.

İmal aşamasından tüketiciye ulaşana kadar gerçekleşen tüm üretim sürecini kapsayan fabrika tanıtım filmi, firmanın geçmişten geleceğe uzanan misyonunu temsil ediyor. Fabrika tanıtım filmi çekimi için inovatif teknikler ile çekim yaptığımızı bilmenizi isteriz. En iyi fiyata en profesyonel hizmet anlayışıyla fabrika tanıtım filmi fiyatları konusunda hiç endişeniz olmasın. Büyük, orta ve küçük ölçekteki tüm üretim gerçekleştiren firmaların imalat aşamalarının en çarpıcı şekilde sergilendiği prodüksiyon oldukça etkili geri dönüşler sağlar.

Firmanın katıldığı fuarlarda ürünle ilgili gösterimler ilgi çeker
Sektörel rekabette firmanın gücünü arttırır
Üretim aşamalarını müşterileri ile paylaşarak kaliteyi belgelenmiş olur
Hedef kitle ile etkileşim gücünü arttırır
Firmamızın uzman ekibi tarafından post-prodüksiyon sürecine kadar çalışmalar start alır
Onay sonrasında etkileyici ve sıra dışı çekimlerle mekan en iyi şekilde temsil edilir

Ön Hazırlık ve Senaryo Aşaması

Sizin istekleriniz doğrultusunda profesyonel ekibimiz ile ön hazırlıklarımızı yapıyoruz. Tanıtım filminin türünün belirlenmesi bu aşamada çok önemlidir. Senaristlerimiz ile senaryolar oluşturulur.

Çekim Plan Belirleme Aşaması

Çekim öncesi çekilecek mekanların ve ürünlerin analizleri yapılarak çekim öncesi tüm hazırlıklarımızı yapıyoruz. Çekim tarihi belirlenmesi ile çekime başlıyoruz.

Çekim Aşaması

Tüm profesyonel ekipmanlar ile kurulum yapılır ve profesyonel ekibimiz ile tüm çekimler gerçekleşir.

Kurgu-Montaj Aşaması

Profesyonel kurgu laboratuaramızda ekibimiz ile tanıtım filmi türüne göre uygun çekimler eklenir. Animasyon, efektlerden tutun renk düzenlemesine kadar kadar tüm işlemlerden geçtikten sonra montaj tamamlanır.

Sık Sorulan Sorular

1Kaç günde bitirirsiniz?
Çekimden sonra 2-4 hafta içerisinde teslimat gerçekleşiyor.
2Kaç revize hakkımız var?
Revize sayısının pek önemi bulunmamaktadır. Amacımız işi mükemmel iş teslimatı yapmaktır. Müşteri memnuniyeti için elimizden geleni yapıyoruz.
3Ne gibi dökümanlar vermemiz gerekiyor?
Öncelikle tanıtım filminin türüne göre değişiklik gösterir. Örneğin, şirketinizin genel bir tanıtım filmini istiyorsunuz. Şirketinizin tarihi, vizyonu, pazarınız, hedefleriniz gibi bilgileriniz alınarak metin yazarımıza profesyonel bir metin haline getirilir. Dilerseniz seslendirmeli dilerseniz de video içine eklenir.Öte yandan, tanıtım filmi için animasyon çalışmaları için şirketinizin kurumsal logolarını sloganlarını talep ediyoruz.
4Video çözünürlüğünüz nedir?
4K 3840 x 2160 piksel görüntü kalitesine sahiptir.
5Sizi diğer firmalardan farklı kılan nedir?
Biz 3 kritere çok önem veriyoruz. Kalite, güven, hizmet anlayışıyla çalışıyoruz. Ekipmanlarımız her yıl güncelleniyor. Ekibimiz ise her biri üniversite mezunu ve kendi alanlarında uzmanlardır. Bunlarla birlikte en önemli kriter olan bütçe dostu olmamızdır. Kısacası, en profesyonel hizmeti en iyi fiyata sunuyor olmamızdır.
6Hangi ekipmanları kullanıyorsunuz?
Biz teknolojiyi çok yakından takip etmekle birlikte ekipmanlarımız her yıl güncelliyoruz. Sizin için en iyi ekipmanlarla çekim yapıyoruz.
7Sosyal medya platformlarına uygun hale getirebilir miyiz?
Tabii ki. Siz bizden isteyin biz tüm platformlara uygun hale getiririz.
8Seslendirme hizmetiniz var mı?
Tabii ki. Türkçe, İngilizce, İspanyolca, Almanca, İtalyanca, Arapça, başta olmak üzere bir çok dilde seslendirmeciler ile çalışmaktayız ve native kendi ana dilinde seslendirmektedirler. Sizlere alternatiflerimizi sunarak beğendiğinizi seçme imkanınız vardır.